KHROME WERKS

Khrome Werks products perform for the eyes, ears, heart and soul. We design our exhausts for power and signature sound, outperforming the competition. Now, as part of Lincoln Industries®, advanced processes couple breakthrough finishes and styling with precision engineering and fitment that never disappoints.

CRAFTSMANSHIP: Our highly polished, 16-gauge steel mufflers and headers are plated with a duplex nickel chrome or coated with our proprietary black finish to increase durability and minimize discoloration, while maximizing scratch and heat resistance.

FIT: With industry-leading precision engineering, our products fit faster, tighter and simpler than our competitors.

PERFORMANCE: Khrome Werks engineers have a rich history in racing and aftermarket, and understand that delivering fit, style, power and durability is all part of performance.

POWER: The internal expansion chamber in our four-inch mufflers enhances horsepower and torque over stock — without loss of bottom-end power.

SOUND: Machine-wrapped, high-temp fiberglass over stainless-steel wool, high-flow baffles offer a deep, rich exhaust note and acoustic longevity — that’s why our signature sound is leading the industry.

STYLE: We’re building the highest-quality products with premium styling and finishing technologies that exceed OEM standards. This guarantees you’ll make the statement you’re looking for.

Read more: http://www.khromewerks.com

Kuvamisviis Ruudustik Nimekiri

Üksuseid 145-180 - 252'st

lehel
Sorteeri kahanevalt
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Väljalaskesüsteem KHROME WERKS 2-INTO-2 HIGH Performance EclipseVäljalaskesüsteem KHROME WERKS 2-INTO-2 HIGH Performance Eclipse
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Väljalaskesüsteem KHROME WERKS 2-INTO-2 HIGH Performance Eclipse
    Special Price 2 404,00 € Regular Price 2 748,00 € -13%
    • OUTLET
    • 1 tööpäev
    seljatoe küljeplaadid KHROME WERKS 264820 paar, läikiv must, poltkinnitus
    Special Price 154,00 € Regular Price 208,00 € -26%
    • OUTLET
    • 1 tööpäev
    küljeplaadid KHROME WERKS 263855 läikiv must paar, poltkinnitus
    Special Price 139,00 € Regular Price 187,00 € -26%
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Summutid KHROME WERKS Turbine TIP Slip-on 4.5" HIGH Performance PLUS BlackSummutid KHROME WERKS Turbine TIP Slip-on 4.5" HIGH Performance PLUS Black
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Summutid KHROME WERKS Turbine TIP Slip-on 4.5" HIGH Performance PLUS Black
    Special Price 969,00 € Regular Price 1 107,00 € -12%
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    summuti KHROME WERKS Tracer TIP Slip-on 4.5" HIGH Preformance PLUS Blacksummuti KHROME WERKS Tracer TIP Slip-on 4.5" HIGH Preformance PLUS Black
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    summuti KHROME WERKS Tracer TIP Slip-on 4.5" HIGH Preformance PLUS Black
    Special Price 969,00 € Regular Price 1 107,00 € -12%
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Esimene väljalasketoru KHROME WERKS 17-FL OEM-asendusEsimene väljalasketoru KHROME WERKS 17-FL OEM-asendus
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Esimene väljalasketoru KHROME WERKS 17-FL OEM-asendus
    Special Price 572,00 € Regular Price 654,00 € -13%
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Käepidemepaar KHROME WERKS 500140 25,4 mm (1") must, alumiinium, kummKäepidemepaar KHROME WERKS 500140 25,4 mm (1") must, alumiinium, kumm
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Käepidemepaar KHROME WERKS 500140 25,4 mm (1") must, alumiinium, kumm
    Special Price 122,00 € Regular Price 140,00 € -13%
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Käepidemed KHROME WERKS 500150 must 25,4 mm (1"), 2 tkKäepidemed KHROME WERKS 500150 must 25,4 mm (1"), 2 tk
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Käepidemed KHROME WERKS 500150 must 25,4 mm (1"), 2 tk
    Special Price 122,00 € Regular Price 140,00 € -13%
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Käepidemete paar KHROME WERKS 500160, kroom, hõbedane, 25,4 mm (1") lenksule, alumiiniumKäepidemete paar KHROME WERKS 500160, kroom, hõbedane, 25,4 mm (1") lenksule, alumiinium
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Käepidemete paar KHROME WERKS 500160, kroom, hõbedane, 25,4 mm (1") lenksule, alumiinium
    Special Price 122,00 € Regular Price 140,00 € -13%
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Käepidemed KHROME WERKS 500170 25,4 mm (1") kroom, hõbedane, paarKäepidemed KHROME WERKS 500170 25,4 mm (1") kroom, hõbedane, paar
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Käepidemed KHROME WERKS 500170 25,4 mm (1") kroom, hõbedane, paar
    Special Price 122,00 € Regular Price 140,00 € -13%
    • Moto GP nädalavahetus
    • 21-30 tööpäeva
    Käepidemepaar KHROME WERKS Tracer 25,4 mm (1") standardkinnitus, must, alumiinium ja kummKäepidemepaar KHROME WERKS Tracer 25,4 mm (1") standardkinnitus, must, alumiinium ja kumm
    • Moto GP nädalavahetus
    • 21-30 tööpäeva
    Käepidemepaar KHROME WERKS Tracer 25,4 mm (1") standardkinnitus, must, alumiinium ja kumm
    Special Price 122,00 € Regular Price 140,00 € -13%
    • Moto GP nädalavahetus
    • 21-30 tööpäeva
    Käepidemekatted KHROME WERKS 500210 Air Cushion, Tracer, mustad, 25,4 mm (1"), alumiinium,Käepidemekatted KHROME WERKS 500210 Air Cushion, Tracer, mustad, 25,4 mm (1"), alumiinium,
    • Moto GP nädalavahetus
    • 21-30 tööpäeva
    Käepidemekatted KHROME WERKS 500210 Air Cushion, Tracer, mustad, 25,4 mm (1"), alumiinium,
    Special Price 122,00 € Regular Price 140,00 € -13%
    • OUTLET
    • 1 tööpäev
    Käepidemepaar KHROME WERKS 500220 25,4 mm (1") must kumm, standardkinnitus
    Special Price 115,00 € Regular Price 140,00 € -18%
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Käepidemepaar KHROME WERKS Air Cushion, Turbine 25,4 mm (1") standardkinnitus, mustKäepidemepaar KHROME WERKS Air Cushion, Turbine 25,4 mm (1") standardkinnitus, must
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Käepidemepaar KHROME WERKS Air Cushion, Turbine 25,4 mm (1") standardkinnitus, must
    Special Price 122,00 € Regular Price 140,00 € -13%
    • Moto GP nädalavahetus
    • 21-30 tööpäeva
    Käepidemepaar KHROME WERKS 500240 must, 25,4 mm (1") juhtraualeKäepidemepaar KHROME WERKS 500240 must, 25,4 mm (1") juhtrauale
    • Moto GP nädalavahetus
    • 21-30 tööpäeva
    Käepidemepaar KHROME WERKS 500240 must, 25,4 mm (1") juhtrauale
    Special Price 122,00 € Regular Price 140,00 € -13%
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Käepidemed KHROME WERKS 500250 25,4 mm (1") must, 2 tkKäepidemed KHROME WERKS 500250 25,4 mm (1") must, 2 tk
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Käepidemed KHROME WERKS 500250 25,4 mm (1") must, 2 tk
    Special Price 122,00 € Regular Price 140,00 € -13%
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Käepidemekatted KHROME WERKS 500260, 25,4 mm (1"), alumiinium, kroom, paarKäepidemekatted KHROME WERKS 500260, 25,4 mm (1"), alumiinium, kroom, paar
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Käepidemekatted KHROME WERKS 500260, 25,4 mm (1"), alumiinium, kroom, paar
    Special Price 122,00 € Regular Price 140,00 € -13%
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Käepidemepaar KHROME WERKS 500270, kroom, 25,4 mm (1"), alumiiniumKäepidemepaar KHROME WERKS 500270, kroom, 25,4 mm (1"), alumiinium
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Käepidemepaar KHROME WERKS 500270, kroom, 25,4 mm (1"), alumiinium
    Special Price 122,00 € Regular Price 140,00 € -13%
    • Moto GP nädalavahetus
    • 21-30 tööpäeva
    MUFFLER 4.5 WAR HAMMER CHMUFFLER 4.5 WAR HAMMER CH
    • Moto GP nädalavahetus
    • 21-30 tööpäeva
    MUFFLER 4.5 WAR HAMMER CH
    Special Price 732,00 € Regular Price 836,00 € -12%
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    MUFFLER 4.5 WAR HAMMER BLMUFFLER 4.5 WAR HAMMER BL
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    MUFFLER 4.5 WAR HAMMER BL
    Special Price 687,00 € Regular Price 785,00 € -12%
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    MUFFLER 4.5 WAR HAMMER BLMUFFLER 4.5 WAR HAMMER BL
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    MUFFLER 4.5 WAR HAMMER BL
    Special Price 732,00 € Regular Price 836,00 € -12%
    • Moto GP nädalavahetus
    • 21-30 tööpäeva
    ENCAP 4.5 KLASSIC LH ECLPENCAP 4.5 KLASSIC LH ECLP
    • Moto GP nädalavahetus
    • 21-30 tööpäeva
    ENCAP 4.5 KLASSIC LH ECLP
    Special Price 190,00 € Regular Price 217,00 € -12%
    • Moto GP nädalavahetus
    • 21-30 tööpäeva
    ENCAP 4.5 KLASSIC RH ECLPENCAP 4.5 KLASSIC RH ECLP
    • Moto GP nädalavahetus
    • 21-30 tööpäeva
    ENCAP 4.5 KLASSIC RH ECLP
    Special Price 190,00 € Regular Price 217,00 € -12%
    • Moto GP nädalavahetus
    • 21-30 tööpäeva
    ENCAP 4.5 EDGE ECLIPSEENCAP 4.5 EDGE ECLIPSE
    • Moto GP nädalavahetus
    • 21-30 tööpäeva
    ENCAP 4.5 EDGE ECLIPSE
    Special Price 190,00 € Regular Price 217,00 € -12%
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Käepidemekatted KHROME WERKS Klassic 25,4 mm (1") must, alumiinium, suletud otsKäepidemekatted KHROME WERKS Klassic 25,4 mm (1") must, alumiinium, suletud ots
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Käepidemekatted KHROME WERKS Klassic 25,4 mm (1") must, alumiinium, suletud ots
    Special Price 122,00 € Regular Price 140,00 € -13%
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Käepidemekatted KHROME WERKS Klassic 25,4 mm (1") alumiinium, kroomKäepidemekatted KHROME WERKS Klassic 25,4 mm (1") alumiinium, kroom
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Käepidemekatted KHROME WERKS Klassic 25,4 mm (1") alumiinium, kroom
    Special Price 122,00 € Regular Price 140,00 € -13%
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Käepidemekatted KHROME WERKS Air Cushion, Klassic, 500190, must, 25,4 mm (1"), alumiinium,Käepidemekatted KHROME WERKS Air Cushion, Klassic, 500190, must, 25,4 mm (1"), alumiinium,
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Käepidemekatted KHROME WERKS Air Cushion, Klassic, 500190, must, 25,4 mm (1"), alumiinium,
    Special Price 122,00 € Regular Price 140,00 € -13%
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Käepidemekatted KHROME WERKS Klassic Air Cushion, 25,4 mm (1"), kroomKäepidemekatted KHROME WERKS Klassic Air Cushion, 25,4 mm (1"), kroom
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Käepidemekatted KHROME WERKS Klassic Air Cushion, 25,4 mm (1"), kroom
    Special Price 122,00 € Regular Price 140,00 € -13%
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Käepidemekatted KHROME WERKS 500280 Custom Contour, Klassic, 25,4 mm, mustad, suletud otsKäepidemekatted KHROME WERKS 500280 Custom Contour, Klassic, 25,4 mm, mustad, suletud ots
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Käepidemekatted KHROME WERKS 500280 Custom Contour, Klassic, 25,4 mm, mustad, suletud ots
    Special Price 122,00 € Regular Price 140,00 € -13%
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Käepidemekatted KHROME WERKS Klassic 25,4 mm (1") Custom Contour, Klassic, alumiinium, kroKäepidemekatted KHROME WERKS Klassic 25,4 mm (1") Custom Contour, Klassic, alumiinium, kro
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Käepidemekatted KHROME WERKS Klassic 25,4 mm (1") Custom Contour, Klassic, alumiinium, kro
    Special Price 122,00 € Regular Price 140,00 € -13%
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Käepidemekatted KHROME WERKS Klassic Air Cushion, 25,4 mm (1"), mustadKäepidemekatted KHROME WERKS Klassic Air Cushion, 25,4 mm (1"), mustad
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Käepidemekatted KHROME WERKS Klassic Air Cushion, 25,4 mm (1"), mustad
    Special Price 122,00 € Regular Price 140,00 € -13%
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Käepidemekatted KHROME WERKS Klassic Air Cushion 25,4 mm (1") kroomitud alumiiniumKäepidemekatted KHROME WERKS Klassic Air Cushion 25,4 mm (1") kroomitud alumiinium
    • Moto GP nädalavahetus
    • 1 tööpäev
    Käepidemekatted KHROME WERKS Klassic Air Cushion 25,4 mm (1") kroomitud alumiinium
    Special Price 122,00 € Regular Price 140,00 € -13%
    • Moto GP nädalavahetus
    • 21-30 tööpäeva
    ENDCAP 4.5 KLASSIC LH CHENDCAP 4.5 KLASSIC LH CH
    • Moto GP nädalavahetus
    • 21-30 tööpäeva
    ENDCAP 4.5 KLASSIC LH CH
    Special Price 163,00 € Regular Price 187,00 € -13%
    • Moto GP nädalavahetus
    • 21-30 tööpäeva
    ENDCAP 4.5 KLASSIC RH CHENDCAP 4.5 KLASSIC RH CH
    • Moto GP nädalavahetus
    • 21-30 tööpäeva
    ENDCAP 4.5 KLASSIC RH CH
    Special Price 163,00 € Regular Price 187,00 € -13%
    • Küsi saadavust
    HANDLEBAR 1 2+2 NRW FL BL
    225,00 €
    • Moto GP nädalavahetus
    • 21-30 tööpäeva
    AIR CLEANER KLASSIC M8 BLAIR CLEANER KLASSIC M8 BL
    • Moto GP nädalavahetus
    • 21-30 tööpäeva
    AIR CLEANER KLASSIC M8 BL
    Special Price 479,00 € Regular Price 547,00 € -12%
Kuvamisviis Ruudustik Nimekiri

Üksuseid 145-180 - 252'st

lehel
Sorteeri kahanevalt