Telli kataloogist

Meie kataloogisüsteem on väga innovaatiline. Enamus inimesi on internetis kokku puutunud sirvitavate kataloogidega, aga sellist lahendust kust saab otse kaupa tellida, ei ole paljud varem näinud. 

Lugege õpetus läbi ja garanteerime Teile, et otse kataloogist tellimine on väga lihtne ja kiire.

PS! Sellist tootevalikut, mida võimaldavad antud kataloogid, ei ole ühelgi teisel e-poel.

Meie kataloogisüsteem on väga haruldane. Enamus inimesi on internetis kokku puutunud sirvitavate kataloogidega, aga sellist lahendust kust saab otse kaupa tellida, ei ole paljud varem näinud. 

Lugege õpetus läbi ja garanteerime Teile, et otse kataloogist tellimine on väga lihtne ja kiire.

PS! Sellist tootevalikut, mida võimaldavad antud kataloogid, ei ole ühelgi teisel e-poel.

Kõik kataloogid leiate siit (kliki).

Sisukord:


1. kõikide kataloogide sorteerimisleht

2. kataloogi avaleht

3. kataloogi sisukord

4. kataloogist tellimine

1. Kõikide kataloogide sorteerimisleht

Teile avanenud lehekülje menüüribalt (Filtreeri:) saate vajamineva toote leidmise lihtsustamiseks valida kõigepealt oma sõiduki kategooria (V-Twin*1, Mootorrattad, Krossirattad, ATVd ja Quadid, Rollerid, Lumesaanid, Jetid ja Universaalsed tooted*2). 

1. sorteerimisleht

*1 - V-Twin alla kuuluvad Ameerikas tuntuks saanud Harley Davidson mudelid. Lisaks on väga palju ise ehitajatele.

*2 - Universaalsete toodete alla kuuluvad kataloogid, kus leidub kõigile midagi. Näiteks krossikiivreid ja tänavaratta kiivreid. 

Kui soovite näiteks krossirattale varuosi või sõiduvarustust, siis vajutage üleval real sinise triibuga nuppu "Krossirattad". Seejärel kuvatakse teile ainult krossiratastega seotud katalooge. 

2. krossirattad

Järjekorras esimesel kohal on üldjuhul suurema tootevalikuga kataloogid. Samas tuleb silmas pidada, et näiteks OFFROAD 2015 kataloog ei sisalda endas THORI või 100% tooteid. Nende ostmiseks peate valima eraldi vastava brändi kataloogi.

Järgmiseks tuleb valida kataloog. Valime näiteks kõige suurema krossirattaste varuosade valikuga kataloogi "OFFROAD 2015". 

3. kataloogi OFFROAD 2015 valimine

Seejärel avaneb teile kataloog ja võite edasi minna etappi nr 2.

2. Kataloogi avaleht

Kui olete kataloogi lahti teinud siis avaneb Teile järgnev lehekülje vaade:

4. kataloogi avaleht

Avalehe keskel kuvatakse teile abiinformatsioon. Samuti leiate siit meie klienditoe numbri, kuhu võite julgelt helistada kui vajate abi.

Abiakna saate sulgeda, klikkides üleval paremal olevat ristikest: sule abi aken

Järgmiseks vaatame üle vajalikud nupud kataloogi kasutamiseks. Esmalt vaatame üle lehekülje keskel menüüribal olevad nupud.

5. kataloogi nupud

Nupud on järgmised (vasakult-paremale):

prindi - prindi. Prindi nupu abil saate välja printida lehekülje, kus on vajaliku toote kood või pilt. 

suurenda-kahanda - suurenda - kahanda. Sellele nupule vajutades saate kataloogi lehekülgi suurendada või kahandada. Näiteks kui ei ole võimalik tootekoodi välja lugeda.

Lisanupud avanevad põhimenüü all: suurenda lisa nupud

Kui ei ole vaja enam suurendada, saate suurendusklaasi nuppu uuesti klikkides antud funktsiooni sulgeda.

Suurendada või kahandada saate ka nii, kui teete leheküljel kaks kiiret klikki hiire vasakpoolse klahviga. Seejärel saate juba hiire peal oleva rulliga vastavalt soovile vähendada või suurendada. Funktsioonist väljute, kui teete kataloogi lehel uuesti kaks kiiret klikki.

algusesse - algusesse. Viib Teid kataloogi esimesele leheküljele.

eelmine leht - eelmine leht. Keerab ühe lehekülje võrra tagasi. 

lehekülje number - lehekülje number. Esimene number näitab mitmendal leheküljel te hetkel olete ja viimane number näitab mitu lehekülge kataloogis kokku on.

järgmine leht - järgmine leht. Keerab ühe lehekülje võrra edasi.

viimane leht - viimane leht. Viib Teid kataloogi viimasele leheküljele.

otsi - otsi. Saate otsida ainult valitud kataloogi sisest infot/teksti. Näiteks tootekoodi. Kodulehelt otsimiseks minge tagasi avalehele ja kasutage seal olevat otsinguvälja.

sisukord - sisukord. Kui valitud kataloogil on sisukord olemas, avaneb see teile automaatselt vasakpoolsel menüüribal. Sisukorra nupul klikkides saate selle vajadusel avada ja sulgeda. Sisukord on teile nähtav nii: 

6. sisukord

Täpsema juhise sisukorra kasutamiseks leiate järgmisest punktist. 

abi - abi. Abiinfo aken avanes teile kohe kui kataloogi avasite. Nupul klikkides saate selle uuesti lahti teha kui vajadus tekib.

Lisaks on veel nupud kauba ostukorvi lisamiseks, kataloogide avalehele minemiseks, tellimisabi lehele minemiseks (sellele artiklile), ja tellimisvormile uue rea lisamiseks. Need nupud leiate lehekülje ülevalt paremalt nagu järgneval pildil on noolega näidatud:

7. lisa nupud

Nupp "KAT. AVALEHT" viib teid tagasi kataloogide avalehele kus saate valida vajadusel uue kataloogi.

Täpsemat informatsiooni üleval oleva tellimiskasti nuppude ja väljade kohta saate punktist "4. kataloogist tellimine".

3. Kataloogi sisukord

Kataloogi sisukord avaneb automaatselt kui olete kataloogi valinud. Selle leiate lehekülje vasakust äärest (vaata all olevat pilti).

Sisukord

Toote otsimine peaks toimuma esmajärjekorras sisukorda kasutades. Oleme kogu kataloogi läbi töötanud ja toonud esile kõige tähtsamad valdkonnad. 

Sisukorra read mille ees on "+" märk saate omakorda lahti klikida, et leida tooteid veelgi täpsemalt. 

Kui olete sisukorrast välja valinud soovitud rea, tuleks vajutada hiirega rea nimel (näiteks: "Rehvid"). Seejärel liigub kataloog automaatselt soovitud leheküljele. 

PS! Enne sisukorra kasutamist soovitame sulgeda "Abi" akna. 

8. rehvid

Kõikidele kataloogidele, kus on üle 50 lehekülje, oleme sisukorra lisanud.

Sisukorra saate sulgeda ja uuesti avada, kui kasutate üleval real olevat nuppu sisukord

4. Kataloogist tellimine

Kui olete kataloogist omale sobiva toote välja valinud, tuleks üles vaadata antud toote kood ja lisada see üleval real olevale "Tootekood" välja. 

Pilt menüüst:ülemine menüü

Tabelil on järgmised tulbad:

1. Rida - tähistab numbriga mitmes rida tabelis on.

2. Tootekood - siia kirjutate kataloogist tootekoodi. Tootekood võib sisaldada sümboleid.

3. Otsi - ALATI PEALE TOOTEKOODI KIRJUTAMIST TULEB VAJUTADA "OTSI" NUPPU. Ilma nupule vajutamata tooteid e-poest ei otsita. Klaviatuuril "Enter" klahvi kasutada ei saa.

4. Toote kirjeldus - sisaldab üldjuhul toote nime. Võib sisaldada ka muud tähtsat informatsiooni.

5. Tarneaeg - tarneaeg on meil üldjuhul märgitud kas tundides (t) või tööpäevades (tp). Põhilised tarneajad on 48t ehk 48 tundi ja 1-3 tp ehk 1-3 tööpäeva.

6. Hind € - hind on alati kuvatud koos käibemaksuga ja eurodes. 

7. Laoseis - laoseisu väli kuvab mitu toodet on võimalik tellida. Täpsema laoseisu saamiseks soovitame toote lisada ostukorvi ja sealt edasi minna toote lehele, kus on eraldi välja toodud antud toote saadavus meie Tallinna poes ning teistes ladudes.

8. Kogus - siia tuleb Teil kirjutada kogus, mitu ühikut soovite antud toodet osta. 

9. Kusuta - vajutates punasel ristil kustutate kogu rea. Rida tagasi võtta ei saa. 

Lehekülje paremast äärest leiate järgmised tellimisväljast eraldi seisvad nupud:

LISA OSTUKOVI - kui olete toote välja otsinud ja koguse sisestanud võite vajutada nupule "LISA OSTUKORVI". Seejärel lisatakse toode ostukorvi ja teid suunatakse ostukorvi kokkuvõtte lehele. Veebilehitseja "Tagasi" või "Back" nuppu kasutades, saate tagasi minna lehele kust tulite. Kataloog avaneb uuesti pooleli olnud kohalt.

TÄHELEPANU! Võite lisada kõik tooted kõigepealt ridadele ning seejärel need korraga ostukorvi lisada.

UUS RIDA - oleme automaatselt lisanud tabelisse 10 rida, aga kui Teil peaks neist väheks jääma, siis klikkides nupul "UUS RIDA" saate ridu juurde lisada. 

Kauba tellimisprotsess peaks välja nägema selliselt:

Valite välja toote. Näiteks 0312-0252 (tootekoodi võite kirjutada nii sidekriipsuga kui ilma, ei ole oluline kas kirjutate suurte või väikeste tähtedega). 
Samas ei tohi kirjutada täpsustava informatsiooni märki koodi järel. Näiteks antud tootel on väike 1 koodi lõpus. Seda ei tohi kirjutada, muidu toodet ei leita.

1. vali toode

Kui toode on valitud, tuleb see kirjutada üleval tabelis olevasse "Tootekood" tulpa ja esimesele vabale reale.

2. kirjuta tootekood

Programm otsib toote üles ja kuvab teile kogu vajaliku informatsiooni. Seejärel tuleb sisestada kogus. 

3. sisesta kogus

Kogus lisatud tuleb vajutada rohelisele "LISA OSTUKOVI" nupule. PS! Kui soovite tellida mitu toodet, saate need ostukorvi lisada korraga. 

4. Lisa ostukorvi

Nüüd suunatakse Teid ostukorvi lehele, kus näete kõiki ostukorvi lisatud tooteid. Sellel lehel on teil võimalik tellimus ka kohe vormistada. 

Ostukorvi kokkuvõte

Lisaks leiate ostukorvi kokkuvõtte lehelt toote pildi ja lingi. Kummalegi neile klikkides, suunatakse teid antud toote lehele meie e-poes.

Vajutades nuppu "JÄTKA OSTU VORMISTAMIST" saate tellimuse meile ära saata. Vajutades nuppu "JÄTKA OSTMIST" suunatakse teid tagasi e-poodi. Soovitame kasutada veebilehitseja enda "Tagasi" või "Back" nuppu, siis avaneb kataloog uuesti sellest kohast kus pooleli jäite.

Toode lisatud soovinimekirja
Toode lisatud võrdlusse

Küpsised aitavad meil pakkuda parimat kasutajakogemust. Jätkates veebilehe sirvimist, nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie privaatsuspoliitika tingimustele.