LINHAI-YAMAHA ATVD

Linhai asutati aastal 1956. Tänu riiklikult tunnustatud tehnoloogia keskusele, kus töötavad kõrgel tasemel oma ala spetsialistid, on Linhail väga võimekas tootearendus ja tootmine.

LINHAI-YAMAHA ATVDE TOOTEVALIK

Linhai-Yamaha 150 2x4

Usaldusväärne ja madalate hoolduskuludega masin, mis on väga mitmekülgne vaatamata oma kompaktsest disainist. Ideaalne suvilasse, tallu või lihtsalt lõbusõiduks. Standard varustuses olemas kärukonksu koht, tänu millele saate kasutada hulgaliselt erinevat lisavarustust nägu näiteks järelveetavad muruniidukid, haagised, mururullid ja erinevad põlluhooldus tarvikud.

Linhai 150 mudel ei ole populaarne ainult täiskasvanute seas, vaid sobib ka ideaalselt väikestele ja suurematele lastele ja naistele. 

Standard varustuses on ees ja taga suured pakiraamid, kärukonksu koht, suured võimsad esituled ja LED tagatuled. Suured sügavamustrilised rehvid tagavad hea läbitavuse nii mudas kui muudel pinnastel. Talveks võimalik juurde soetada lumeketid või lumekruvid. 

LINHAI-YAMAHA 200 2x4 SR karb, T3b

Väga atraktiivne kergekaaluline sport/töö ATV. Linhai 200 ATV üllatab teid kindlasti oma võimsa mootori, kerge kaalu, suurepärase juhitavuse ja soodsa hinnaga. ATV suudab teha kõik vajalikud tööd, viia teid kalale, vedada puud metsast välja, matkata mööda maanteed ja palju muud. Sobib ideaalselt väikesesse majapidamisse. Väga hästi saavad hakkama ka nooremad perekonnas, sobib ideaalselt alates 12 eluaastast. 

LINHAI-YAMAHA 300 4x4 SR karb. T3b

ATV Linhai-Yamaha 300cc on nüüd uue raami ja valuvelgedega. Sel mudelil on juba töötegemiseks vajalik lisavarustus olemas: puldiga kaugjuhitav vints ees ning järelkäru konks taga. Talvel saab ATV ette seadistada lumesaha, mida on võimalik vintsi abiga üles-alla reguleerida. Konksu külge on mugav paigaldada erinevaid haakeseadmeid, näiteks käru või ATV-le mõeldud põllutööks vajalikke seadmeid. Boonuseks kindlasti lihtne LCD displei, millelt on võimalik lugeda vajalikke näitajaid. ATV Linhai-Yamaha 300cc on parim abiline koduses majapidamises, kuid võib rõõmu valmistada ka metsaradadel seigeldes. Masinale on paigaldatud Override süsteem, millega saab kasutada ATV mootori maksimaalseid pöördeid neid piiramata, mis võimaldavad välja ronida ka keerulisematest sopamülgastest. Kindlasti soodsaim suuremamõõduline ATV Eesti turul.

LINHAI-YAMAHA 400 AR Euro4, EFI T3b

ATV Linhai-Yamaha 400cc on nüüd uue raami ja valuvelgedega. Sel mudelil on juba töötegemiseks vajalik lisavarustus olemas: puldiga kaugjuhitav vints ees ning järelkäru konks taga. Talvel saab ATV ette seadistada lumesaha, mida on võimalik vintsi abiga üles-alla reguleerida. Konksu külge on mugav paigaldada erinevaid haakeseadmeid, näiteks käru või ATV-le mõeldud põllutööks vajalikke seadmeid. Boonuseks kindlasti lihtne LCD displei, millelt on võimalik lugeda vajalikke näitajaid. ATV Linhai-Yamaha 300cc on parim abiline koduses majapidamises, kuid võib rõõmu valmistada ka metsaradadel seigeldes. Masinale on paigaldatud Override süsteem, millega saab kasutada ATV mootori maksimaalseid pöördeid neid piiramata, mis võimaldavad välja ronida ka keerulisematest sopamülgastest. Kindlasti soodsaim suuremamõõduline ATV Eesti turul.

LINHAI-YAMAHA 500 4x4 AR Euro4, EFI T3b

ATV Linhai-Yamaha 500cc uudismudelil on majapidamiseks, matkamiseks või töötegemiseks vajalik lisavarustus juba olemas, näiteks võimas vints (kaugjuhtimispuldiga) ees, järelkäru konks taga. ATV-le saab ette seadistada talvel näiteks lumesaha ja vintsi abiga seda üles-alla reguleerida. Konksu külge see-eest, aga väga erinevaid haakeseadmeid, alustades lihtsatest kärudes, lõpetades keeruliste ATV põllutöö haakeseadmetega. 500cc mootor on piisavalt võimas, et teda kasudada keerulistes kodu või metsatöödes. Samuti annab lusti ka niisama metsaradu kündes.

LINHAI-YAMAHA 550 4x4 AR, Euro4, EPS, EFI L7e

End juba tõestanud Linhai 500 4×4 üsna kõrgele seatud latti kergitab veelgi kõrgemale mudel M550iL 4×4. „Kiskjanäoga“ M550iL 4×4 saab seega uueks, kõigi aegade parimaks töö- ja puhkeaja Linhai´ks ja nihutab taas oma klassi neljarattaliste maastikusõidukite standardeid kõrgemale tasemele. Kaasaegne agressiivne disain, hea hinna ja kvaliteedi suhe, kõrge tarbimisväärtus, eeskujulik juhitavus ja suurepärane praktilisus teevad mudelist M550iL keskklassi uue lemmiku.

LINHAI-YAMAHA 750 4x4 AR, Euro4, EPS, EFI L7e

„Kiskjanäoga“ M750iL 4×4 saab uueks, kõigi aegade parimaks töö- ja puhkeaja Linhai´ks ja nihutab taas oma klassi neljarattaliste maastikusõidukite standardeid kõrgemale tasemele. Kaasaegne agressiivne disain, hea hinna ja kvaliteedi suhe, kõrge tarbimisväärtus, eeskujulik juhitavus ja suurepärane praktilisus teevad mudelist M750iL keskklassi uue lemmiku.

ATVD VS UTVD/SSVD

Iga mudel LINHAI tootevalikus on disainitud nihutamaks piire kaugemale ja kõrgemale. Eelistada sa kergeid ATVsid või suurepärase juhitavusega ja turvalisi UTVsid, siis leiad sa kindlasti meilt midagi. Kõik LINHAI mudelid on hinnaliidrid omas klassis. Alates soodsast 400cc mudelist lõpetades ülivõimsate 750cc variantidega ei ole võimalik ostuga eksida.

Kui sa ei ole kindel mis sulle sobib, siis vaata järgmist võrdlustabelit ja ehk on sellest abi.

ATVD

 • Sadul tüüpi iste, aktiivne sõiduasend
 • Turvapuurita
 • Käega reguleeritav gaas ja pidurid
 • Pakiraamid, kus asju hoida
 • Väiksem pöörderaadius
 • Parem läbitavus
 • Kergem

UTVD ja SSVD

 • Külg-külg kõrval istumis asend, auto tüüpi istmed
 • Turvapuur
 • Gaas ja pidur on pedaalidega
 • Kast, kus asju hoida
 • Suurem pöörderaadius
 • Suudab vedada/lükata suuremaid koormaid
 • Raskem

VAATA LASTE QUADIDE JA ATV-DE LISAVARUSTUST

STARMOTO TÖÖKODA

Meie oma töökoda on üle 100m2 ja varustatud kvaliteetsete tööriistadega. Kohapeal suudame ära teha kõik elektri-, keevitus- ja muu mehhaanilised tööd. 

PROFESSIONAALNE JÄRELTEENINDUS

Kõik LINHAI volitatud esindajad on koolitatud oma ala professionaalid, kes omavad kõiki vajalikke teadmisi ja töövahendeid LINHAI sõidukite korrapäraseks hooldamiseks.

KVALITEETNE

Soovitame hooldada sõidukit vaid volitatud esindaja juures. Sellega tagad sõidukile kvaliteetse järelteeninduse ja pikema eluea.

Kasutame töökojas ainult kvaliteet tootjate kulumaterjale nagu näiteks Motorex, WD40, Castrol, Motul

PAINDLIK

Vajadusel tuleme ise Sinu sõidukile järele ning toome selle oma hooldustöökotta. Peale hoolduse või remondi teostamist toome Sinu sõiduki tagasi. Püüame igale kliendile võimaluste piires vastu tulla ja leida parima lahenduse.

Toode lisatud soovinimekirja
Toode lisatud võrdlusse

Küpsised aitavad meil pakkuda parimat kasutajakogemust. Jätkates veebilehe sirvimist, nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie privaatsuspoliitika tingimustele.