Krossiprillid

Motokrossi prillid on oluline osa mootorrattasõidu varustusest, pakkudes kaitset silmadele tuule, tolmu, kivide ja muude ohtlike osakeste eest. Need prillid on spetsiaalselt disainitud, et tagada sõitja hea nähtavus ja kaitse kiiretes ja nõudlikes sõidutingimustes. Siin on mõned olulised omadused, mida tasuks motokrossi prille valides arvesse võtta:

 1. Kaitse: Motokrossi prillid peaksid pakkuma laiaulatuslikku kaitset, hõlmates silmi, külgi ja ala nina lähedal. Tihedad tihendid või vahuosad prilliraamis aitavad vältida tolmu ja prahiga kokkupuudet.

 2. Materjal: Prilliraamid on sageli valmistatud vastupidavatest materjalidest, nagu polüuretaan või TPU (termoplastiline polüuretaan), tagades vastupidavuse ja kestvuse.

 3. Klaas: Kvaliteetsed motokrossi prillid peaksid sisaldama kriimustuskindlaid ja uduvastaseid klaase. Lisaks võivad mõned mudelid pakuda UV-kaitset. Valikus on ka erinevaid värve nagu toonitud või värviline peegel viimistlus. Erinevad värvid on mõeldud erinevatel kellaaegadel või aastaaegadel sõitmiseks.

 4. Ventilatsioon: Hea ventilatsioonisüsteem tagab, et prillid ei lähe uduseks ja säilitab selge nähtavuse, isegi intensiivse sõidu ajal. Ventilatsiooniavad raamis või klaasil aitavad tagada õhuringlust.

 5. Kinnitussüsteem: Prillide kinnitussüsteem peaks olema tugev ja reguleeritav, et tagada kindel sobivus ja mugavus. Elastne peapael ja libisemisvastased ribad aitavad hoida prille kindlalt paigas. Kallimatel prillidel on üldjuhul laiem rihm ja soodsamatel kitsam. Laiem rihm tagab parema pidamise ja kestuvse.

 6. Vaateväli: Motokrossi prillidel peaks olema lai vaateväli, et sõitja saaks selgelt näha ümbritsevat keskkonda ja radade märke.

 7. Kaal: Prillide kerge kaal on oluline, et vältida ebamugavust ja väsimust pikematel sõitudel.

 8. Värvivalik: Motokrossi prillid on saadaval erinevates värvitoonides, mis võivad aidata kohanduda erinevate sõidutingimustega. Näiteks päikeselise ilmaga võib kasutada peegelduvate katetega klaase. Talvel soovitame kasutada näiteks kollaseid klaase.

 9. Sobivus: Veendu, et prillid on ühilduvad mootorrattakiivri ja muu sõiduvarustusega.

 10. Kvaliteetne polster: Mugavad ja hingavad polsterdused prilliraamis tagavad, et prillid sobivad hästi näo kontuuridega ning ei põhjusta ebamugavust.

Enne ostu sooritamist proovi mitmeid mudeleid, et leida enda jaoks sobivad motokrossi prillid, mis tagavad turvalisuse ja selge nähtavuse ka kõige nõudlikumates tingimustes. Kui proovida ei ole võimalik saate mitte sobivad prillid ümber vahetada või meile tagasi saata kerge vaevaga.

Kuvamisviis Ruudustik Nimekiri

Üksuseid 1-36 - 687'st

Page
lehe kohta
Määra kahanevas suunas
 1. Scott Goggle Hustle MX black/fluo pink purple chrome worksScott Goggle Hustle MX black/fluo pink purple chrome works
  • Tallinna poes
  • OUTLET -39%
  Scott Goggle Hustle MX black/fluo pink purple…
  Special Price 42,85 € Regular Price 69,86 €
 2. Prillid Oakley Front Line MXPrillid Oakley Front Line MX
  • Tallinna poes
  • Rakvere poes
 3. GOGGLE BARSTOW OCGOGGLE BARSTOW OC
  • Tallinna poes
  • OUTLET -59%
  GOGGLE BARSTOW OC
  Special Price 50,33 € Regular Price 122,00 €
 4. GOGGLE SNIPER PRO RAMPANTGOGGLE SNIPER PRO RAMPANT
  • OUTLET -25%
  • Tarne 1-3tp.
  GOGGLE SNIPER PRO RAMPANT
  Special Price 50,42 € Regular Price 67,04 €
 5. GOGGLE DTH SPRY RD/BL MIRGOGGLE DTH SPRY RD/BL MIR
  • OUTLET -48%
  • Tarne 1-3tp.
  GOGGLE DTH SPRY RD/BL MIR
  Special Price 63,53 € Regular Price 122,00 €
Kuvamisviis Ruudustik Nimekiri

Üksuseid 1-36 - 687'st

Page
lehe kohta
Määra kahanevas suunas