Mis on küpsised?

Isiklik informatsioon

Te saate alati külastada meie lehte www.starmoto.ee ilma, et peaksite sisestama oma isikliku informatsiooni. Ainus info, mida te meiega jagate on see, mis annab teile sissepääasu leheküljele, ilma isiklikku infot jagamata (interneti teenuse pakkuja nimi). Seda infot kasutatakse ainult selleks, et parandada meie interneti teenust mitte selleks, et koguda isiklikku infot.
Me saame teie isiklikku infot ainult siis kui te selle meile vabatahtlikult saadate tellimuse tegemise käigus või konto registreerimisel. Meile saadetud infot kasutatakse teile eelnevalt teatamata ainult teie tellimuse täitmisel. Pärast tellimuse ja makse lõppemist on teie andmed edasiseks kasutuseks blokeeritud ja eemaldatakse pärast ostuprotseduuride lõppemist, kui te just ei nõua vastupidist. Kui te registreerite ennast vastu võtma infot, kasutatakse teie meili isikliku reklaami jaoks, nii kaua kuni te ei tühista oma reklaami tellimust.


Isikliku info ülekanne

Isikliku info ülekanne toimub siis kui tuuakse kohale kaupa, nii kaua kui toodete kohale toomine on vajalik. Me anname makseteks vajalikku infot edasi ainult pankadele.


Google Analüütika
Me kasutame oma veebilehel Google Analüütikat - Google firma veebianalüütika teenust. See teenus kasutab niinimetatud “Küpsiseid”, tekstifaile mis salvestatakse teie arvutile. Nad analüüsivad meie lehe külastust. Infot meie lehe kasutuse kohta teie poolt saadakse küpsistega. See info mis sellega saadakse, kaasaarvatud teie IP-aadress, saadetakse Google serverisse ja hoitakse seal. Google kasutab seda infot, et hinnata meie lehe kasutust teie poolt ja annab selle info edasi lehe administraatoritele.
Kui see on vajalik, võib Google saata selle info kolmandale parteile, väljaarvatud siis kui see on seadusega keelatud või kui see osapool kasutaks seda infot Google juhendite all. Google ei ühenda teie IP-aadressi muu infoga. Te saate ennetada küpsiste tekkimist muutes oma turvaseadeid. Sellisel juhul ei saa te kasutada osasid funktsioone meie veebilehel. Kasutades meie veebilehte nõustute sellega, et Google kasutab eelnevalt selgitatud tingimustel. www.starmoto.ee leheküljed sisaldavad kolmandate osapoolte linke. www.starmoto.ee puudub vastutus nende lehekülgede sisu eest. Nende kasutamine on teie enda vastutusel.


Andmete Turvalisus
Teie isiklikud andmed on krüpteeritud tugeva TLS1.2 protokolliga ja tugeva sifri AES-128GCM. Krüpteeritud on kogu koduleht. Me turvame oma veebilehte ja teisi süsteeme info kaotuse, hävimise, ligipääsu, muutuse või leviku vastu autoriseerimata inimeste poolt.

Teksti kokkulepe
Me säilitame oma lepingu teksti ja saadame infot tellimuse kohta, ka üldiste tingimuste kohta, e-maili kaudu. Te saate neid tingimusi siit iga hetk läbi vaadata. Teie tellimust saab vaadata oma kontost.


Informatsioon, andmete muutmine või kustutamine
Föderaalse andmekaitseseaduse all on teil õigus ligipääsule oma andmetele ja õigus seda muuta ja kustutada. Kui on mingeid legaalseid, lepinguliseid, vahetus või maksude nõudeid kustutada teie isiklikku infot, blokeeritakse need.

 

Kuidas me kasutame küpsiseid
Küpsised on väga väike teksti fail mida hoitakse Teie arvutis, kui külastate erinevaid kodulehti.

Meie kasutame küpsiseid ei aidata Teie arvutil tuvastada kus te täpsemalt asute meie kodulehel, mis teil ostukorvi lisatud on ja kas olete sisse logitud või mitte.

Te saate lülitada kõik küpsised, mis Teie arvutisse juba salvestatud on välja, aga siis ei pruugi meie koduleht Teie jaoks enam korralikult töödata.

Järgmine on vajalik, et koduleht töötaks korralikult.
Koduleht kasutab küpsiseid järgmiseks:

Jätab meelde mis on Teie ostukorvis
Jäta meelde kus Teie asute meie kodulehel
Jätab meelde, kas Teie olete sisse logitud ja et ühendus on turvaline. Kauba ostmiseks peate olema sisse logitud.
Järgmised ei ole väga vajalikud, aga kasutame selleks, et parem kasutusmugavus saavutada. 

Funktsionaalsed küpsised
Koduleht kasutab küpsiseid järgmiseks:

Klienditoe pakkumiseks.
Jälgib Teie tegevusi kasutades Google Analyticut.
Suunavad küpsised
Koduleht kasutab küpsiseid järgmiseks:

Lubab teil jagada lehekülgi kasutades sotsiaalvõrgustikke nagu näiteks Facebook, Google+, Twitter jne.
Lubab teil jagada lehekülgi kasutades nuppu Lisa see (kui on saadaval)
Koduleht EI TEE järgmist

Jaga teie personaalset informatsiooni kolmandate isikutega.

 

 


Kontakt:

Starmoto OÜ
Akadeemia tee 78
Tallinn, Eesti
Registri number: 12657490
VAT Reg no: DE260634589
E-Mail: [email protected]
Web: www.starmoto.ee


Nõusoleku tühistamine
Te andsite järgneva loa. Me tahame teid teavitada sellest, et te saate selle loa iga hetk tühistada.