SCORPION

ScorpionExo™ on lihtsalt öeldes järgmine laine mootorratta kiivrite ja kaitsevarustuse disaini ja tootmise valdkonnas. ScorpionExo™ kiivrid on loodud maailma kõige ihaldatumate kiivrite disainerite poolt, kellel on kokku üle 178 aasta kogemusi. Ja nende metsikud, uuenduslikud graafilised disainid on loodud ekstreemspordi loovuse kuumakohtades üle maailma, alates Euroopast kuni Lõuna-Californiani, et püsida selles kiiresti liikuvas valdkonnas kaks sammu ees.

Maailma parimate sõitjate, alates MotoGP-st kuni enduro-ni, abiga oleme tähelepanelikud teie vajadustele. Scorpion EXO™ juures oleme kõigi teiste mootorratturite seas, kes sõidavad sama varustusega kui teie ja samadel teedel.

Meie jaoks on Scorpion EXO™ rohkem kui lihtsalt bränd, see on elustiil!

 

#MEIE MISSIOON
Scorpion Sportsi tehas - The Big Nest - on tipptasemel, 86000 ruutmeetri suurune maa-ala, kus töötab kuni 600 kogenud tehnikut, kes on pühendunud maailma parimate kaitsekiivrite valmistamisele. Peaaegu kõik toimingud, mis on vajalikud maailmatasemel kiivrite loomiseks, asuvad selles ühes hämmastavas rajatises, sealhulgas nii klaaskiust/Kevlar™ kui ka polükarbonaadist kesta vormimine, EPS-voodri tootmine, voodri õmblemine, veekleepsude tootmine, puhtad värvikabiinid, kuivatusruumid, kokkupanek, pakendamine ja saatmine. Paljud kiivrite brändid lihtsalt eramärgistavad kiivreid, mida ostetakse üldistelt masstootjatelt. Ja enamik teisi kiivrite brände allhanke suuremaid osi oma tootmisest väiksematele müüjatele. Scorpion seda ei tee - sest me tahame kontrollida iga toimingut, iga detaili, et tagada optimaalne kvaliteet, usaldust inspireeriv terviklikkus ja suurim tõhusus. Seda tähelepanu detailidele näitab asjaolu, et iga ScorpionExo™ mootorrattakiiver on sertifitseeritud ECE 22-05 heakskiiduga. Vaid mõne aasta jooksul jõudis ScorpionExo esikümnesse juhtivate brändide hulka Ameerika turul, nüüd on Euroopa mootorratturitel aeg avastada meie erakordne kvaliteet ja innovatsioonid. Selleks oleme loonud oma Euroopa peakorteri STRASBOURG-Prantsusmaal Euroopa südames.

Me usume, et kvaliteet, ohutus ja viimistlus saavad eksisteerida samal tootel. Loome tooteid, mis muudavad iga sõitja varustuse tajumist.

Iga päev püüame piire hävitada. Oleme seotud partnerluse, vastastikuse kasu ja edasiminekuga. Meie meeskond on meie peamine jõud, ja teie rahulolu on meie eesmärk.

Scorpion pole lihtsalt bränd.

 

 

https://scorpionsports.eu/en/

 

Kuvamisviis Ruudustik Nimekiri

Üksuseid 1-36 - 233'st

Page
lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Kuvamisviis Ruudustik Nimekiri

Üksuseid 1-36 - 233'st

Page
lehe kohta
Määra kahanevas suunas