NOLAN

Me kujundame ja toodame kauneid ja ülekaalukalt paremaid mootorratta kiivreid.

Täiuslik duaalsus - Nolan. TÄIUSLIK DUAALSUS. Nolan loodi 1972. aastal härra Lander Nocchi poolt, kes oli pioneer, ettevõtja, mees, kes esindas Itaalia elegantsi ja oli visionäär.

Täna esindame me tipptaset kiivritootmise tööstuses, täiuslikku duaalsust Itaalia disaini ja inseneritöö vahel.

Ettevõte - Nolan. NOLANI ETTEVÕTE. Ettevõte asub Brembate di Sopra's, Bergamos, Alpide imelise vaatega paigas. Just siin valmistab Nolan oma hinnatud kiivreid käsitsi.

33 500 ruutmeetrit ruume, mis mahutavad kaks spetsialiseeritud tootmisliini, süsinikkiust ja polükarbonaadist, kaks sisemist teadus- ja arendusosakonda, ühe stiilikeskuse ja laboratooriumid.

Täna on Nolan ainus Euroopa kiivritootja, kellel on lõpuni integreeritud tootmisprotsess, et tagada iga detaili täielik kvaliteedikontroll igal sammul.

ÜKS BRÄND, NOLAN. Oleme uhked oma mineviku saavutuste üle, kirglikud oma praeguse töö suhtes ja põnevil tulevaste ettevõtmiste pärast. Me võtame väljakutseid kui võimalusi kasvuks, otsides pidevalt tipptaset, samal ajal mõistes, et teekond jätkub. Täna tutvustame hea meelega meie XSERIES allkirja, mis määratleb Nolani kiudkollektsiooni.

Meie XSERIES määratleb uuesti süsinikkiu tipptaset uues Nolani kollektsioonis, hõlmates meie pühendumust innovatsioonile, kvaliteedile ja tulevikunägemusele.

Tipptaseme tugisambad - Nolan.

TIPPTASEME TUGISAMBAD. Tipptasemel materjalid ja kõrgeim kvaliteet

Oleme pühendunud kõige arenenumate materjalide kasutamisele ja kõrgeimate kvaliteedistandardite järgimisele oma kiivritootmises igas aspektis. See tagab, et meie kiivrid pakuvad erakordset mugavust.

Parim tehnoloogia ja elegantne disain

Usume, et elegants ja disain on lahutamatud osad tõeliselt erakordsest sõidukogemusest. Me ühendame tipptasemel tehnoloogia disainiga, et luua kiivreid, mis mitte ainult ei toimi kõrgeimal tasemel, vaid peegeldavad ja tõstavad ka sõitja stiilitunnetust.

Enneolematu meisterlikkus ja valmistatud Itaalias

Meisterlikkus on meie tootmisprotsessi südames. Iga kiiver on valmistatud võrdlematu tähelepanuga detailidele, toetudes rikkalikule Itaalia käsitööpärandile. Oleme uhked, et esindame "Made in Italy" tipptaset.

Ohutus ja innovatsioon

Püüdleme pidevalt innovatsiooni poole ja integreerime oma kiivritesse arenenud ohutusfunktsioone, tagades, et sõitjatel oleks nende teekonnal kõrgeim kaitsetase.

Toote jõudlus ja mugavus

Mõistame, et sõitjad otsivad nii jõudlust kui ka mugavust. Meie kiivrid on kujundatud pakkuma erakordset jõudlust, samal ajal tagades optimaalse mugavuse ja kohandamisvõime.

 

https://www.nolanhelmets.com/

 

Me ei leia Teie valikule vastavaid tooteid.
Tähelepanu! Kui olete varuosa otsingus valinud mudeli, siis klikige 'TÜHISTA' nuppu kõikide toodete nägemiseks